מי אנחנו?

פרויקט Money Time הוא פרוייקט לחינוך פיננסי מבית התאחדות הסטודנטים והסטודנטיות הארצית בשיתוף עם פר"ח. מטרתו המרכזית של הפרויקט היא קידום התנהלות פיננסית נכונה בקרב צעירים על ידי מתן כלים פרקטיים והנגשת המידע.

הפרויקט נולד מתוך יוזמה סטודנטיאלית בהמשך להבנה כי קיים פער בין הידע הקיים לבין ההתנהלות היומיומית והצורך להתנהל בתקופת הלימודים בצורה מושכלת מבחינה פיננסית. בימים אלו של חוסר ודאות עם מגפת הקורונה הצורך בידע והבנה מעמיקה של תחום הפיננסים הולך וגובר ולכן הפרויקט מרחיב את שעריו ומזמין כל סטודנטית וסטודנט לקחת חלק בסדנה.

 

לא, לא מדובר בעוד הרצאה - אלא בסדנה שמהווה הזדמנות להתנסות בעצמנו בניהול תקציב שאיננו מגביל אלא מאפשר, ביצירת חיסכון, באפיקי השקעה, בהורדת דמי ניהול ובצמצום עמלות. בסדנה תוכלו לגלות איך באמצעות מספר צעדים פשוטים תוכלו לעשות את כל אלו וכך לחסוך כספים מיותרים. 

WhatsApp Image 2020-10-05 at 13.14.32.jp

על המדריכות והמדריכים שלנו

אנחנו מכשירות צעירות וצעירים בעלי להט לנושא מתוך רצון להשפיע ולשנות את מציאות ההתנהלות הפיננסית. צוות המדריכות והמדריכים נבחר מקמפוסים בכל רחבי הארץ, ממגוון מסלולי לימוד במטרה להסביר את המידע בגובה העיניים. המדריכות והמדריכים עוברים הכשרה מקיפה על נושאי הסדנה הכוללת הקניית ידע בהתנהלות פיננסית מחושבת וזכויות עובדים לצד מתן כלים פרקטיים להדרכה איכותית.

על שיטת הלימוד שלנו

המפגשים יועברו בקבוצות קטנות, מתוך מטרה לאפשר לסטודנטיות והסטודנטים המשתתפים בסדנה לקחת חלק פעיל ולעודד שאילת שאלות והבנה מעמיקה. השנה, לאור התפשטות הקורונה הקורס יועבר באופן מקוון באמצעות ה-  “Zoom”. ישנן שתי סדנאות - סדנת בסיס וסדנת המשך. כל אחת מהסדנאות מחולקת לשני מפגשים של 3 שעות (יש הפסקות באמצע ;) ) ובין מפגש למפגש המדריכה מעודדת את הסטודנטיות לבדוק ולהתנסות בכלים שרכשו עד המפגש הבא במטרה לאפשר שאילת שאלות. הדגש לאורך המפגשים הוא על היחס האישי וההסתכלות על הנושאים המורכבים בחיינו בגובה העיניים במטרה להגיע להבנה מעמיקה של הנושאים השונים. המפגשים עוסקים בנושאים הנוגעים לחיים של כולנו: ניהול תקציב, אפיקי השקעה וחיסכון, קרן פנסיה, תלוש השכר ועוד. בגדול- כל מה שאנחנו לא מספיק מבינים בו ובהחלט צריכים. 

למידה חוויתית

למידה דרך מצגת חוויתית המשלבת סרטונים.

למידה בגובה העיניים

מדריכים סטודנטים שמתמודדים עם אותם הלבטים והקשיים.

Untitled%20design%20(34)_edited.png

יחס אישי

עד 15 משתתפות ומשתתפים בקבוצה.

למידה משולבת

לומדים בקבוצה על הנושאים וחוזרים הביתה עם צעדים פרקטיים שיחוללו שינוי.

מוזמנים לעשות את השינוי,
זה ה MONEY-TIME  שלכם!